Uzupełnij poniższe pola a wyślemy Ci dedykowane konto testowe całkiem za darmo!

    Dla placówek oświatowych

    Każda placówka oświatowa oprócz zadań edukacyjnych wykonuje wiele czynności administracyjnych. Zarządzanie płatnościami dotyczącymi szkolnego cateringu także do nich należy. Personel administracyjny, sekretariat, intendenci, a czasem nawet dyrektorzy szkół poświęcają czas na ustalanie i publikowanie menu, przyjmowanie płatności od rodziców, przekazywanie zamówień do dostawcy szkolnego cateringu, obsługę późniejszych zwrotów czy korektę płatności.

    Dzięki serwisowi Obiado wszystkie zadania związane ze szkolnym cateringiem mogą zostać obsłużone bez zaangażowania personelu szkoły czy przedszkola. Zapisy, przegląd jadłospisu, przyjmowanie płatności, anulowanie i przesunięcia zamówień realizowane są bezpośrednio w serwisie online przez samych Rodziców. Bezpłatnie dla szkoły i dla rodziców, w każdym miejscu i czasie, z domowego komputera lub smartfona.
    Coraz więcej rodziców oczekuje takiej wygody, elastyczności i dostępności. Technologie cyfrowe wkraczają w coraz więcej dziedzin życia i stają się codziennością, zwłaszcza dla młodych pokoleń rodziców.

    Jakie są korzyści dla placówek oświatowych?
    Jeżeli Twojego dostawcy cateringu nie ma jeszcze na platformie Obiado, powiadom go o naszym serwisie lub skontaktuj się bezpośrednio z nami.

    A teraz zobacz, jak to działa:

    Wystarczą 3 kroki aby zamówić posiłek z jadłospisu Twojego cateringu!
    1. Śledź wpłaty

    Możesz pilnować rozliczeń rodziców lub opłacać posiłki zbiorczo na cały miesiąc jako placówka.

    2. Zarządzaj zamówieniami

    Możesz zarządzać zamówieniami rodziców lub składać zamówienia zbiorcze na wybrane przez Ciebie dni.

    3. Wydawaj posiłki

    Dziecko może odebrać zamówiony i opłacony posiłek. Zostanie on dostarczony przez firmę cateringową współpracującą z Twoją placówką.